Що таке ORCID?

ORCID - це незалежна некомерційна організація, яка надає постійні ідентифікатори (ORCID iD), щоб унікально ідентифікувати вас серед інших науковців, а також механізм, за допомогою якого результати вашої наукової діяльності пов'язуються з вашим ідентифікатором. Система ORCID інтегрується з багатьма системами і використовується видавцями, фондами, установами та службами для науковців. Більше інформації можна отримати на сайті orcid.org.

Як і чому ми зберігаємо ідентифікатори ORCID?

Цей журнал зберігає ваш ідентифікатор ORCID, щоб дати і вам, і науковій спільноті гарантію, що публікації пов'язуються з їх авторами коректно. Це має забезпечити зв'язок інформації про вас з інформацією про всі роботи, опубліковані вами протягом своєї наукової кар'єри.
Коли ви натиснете кнопку “Авторизуватися” з'явиться спливаюче вікно ORCID, де вам буде запропоновано пройти аутентифікацію, щоб повідомити нам дані про свій ідентифікатор. Якщо ви вже маєте обліковий запис у ORCID, то ви маєте ввести свої реєстраційні дані та увійти до системи ORCID. Якщо ж ви не маєте поки облікового запису ORCID, тоді вам потрібно пройти реєстрацію у ORCID. Цей механізм запроваджений для того, щоб ми були впевнені, що вказаний ORCID справді належить вам.
Більше інформації можна дізнатися у статті What’s so special about signing in.
Цей жунрал відображатиме ідентифікатори аутентифікованих авторів та співавторів у профілі користувача сайту та на сторінках статей.

Де відображаються ідентифікатори ORCID?

Щоб засвідчити, що ідентифікатор автора ми отримали з аутентифікованого джерела, ми відображатимемо іконку ORCID iD icon перед іменем на сторінці статті та на публічній сторінці профілю користувача.
Більше інформації можна дізнатися у статті How should an ORCID iD be displayed.